Vartotojų ir konfidencialumo politika - Medlife

Ačiū, kad aplankėte mūsų tinklalapį. Jeigu Jūs pageidaujate pasinaudoti medlife.lt elektroninės parduotuvės paslaugomis,turesite laikytis žemiau išvardintų taisyklių.

1.Mūsų konfidencialumo politika yra šios vartotojų sutarties dalis.

Konfidencialumo politika

Gerbiamas tinklapio lankytojau!

• Tinklalapio administracija garantuoja visišką Jūsų asmeninės kontaktinės informacijos konfidencialumą. Informacijos perdavimas tretiesiems asmenims yra visiškai neleistinas!

• Mes nerenkame asmeninės informacijos tuo metu, kada Jūs lankotės tinklalapyje. Jūs galite naršyti visiškai anonimiškai. Mes gauname informacija apie jus tik tuomet, kada Jūs pildote paraišką užsakymui.

• Pirkimo ar registracijos metu, Jums reikės nurodyti vardą, pavardę, elektroninio pašto ir namų adresus, telefono numerį. Jūsų pateikta informacija yra naudojama tik tam, kad pristatyti Jūsų užsakymą.

2. Produktai parduotuvės medlife.lt - tai ne vaistai.

3. Pateikta tinklapyje informacija nėra savigydymo vadovas, ir prieš bet kurių preparatų vartojimą yra būtina pasitarti su gydytoju.

4. Visi mūsų produktai yra sertifikuoti, sertifikatus galima pamatyti oficialiuose gamintojų tinklalapiuose.

5. Aprašytų medlife.lt tinklalapyje produktų vartojimo poveikis turi bendrą charakterį ir 100% efekto ne garantuoja.

6. Savijautos pagėrėjimo laikotarpis, vartojant produktus, yra labai individualus.

7. Prašome susilaikyti nuo tam tikro mūsų produkto vartojimo, pastebėjus jo netoleravimą.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Jūs turite teisę pašalinti visą asmeninę informaciją. Tam tereikia išsiųsti elektroninį laišką adresu - info@medlife.lt Visi jūsų asmeniniai duomenys bus pašalinti per 24 valandas.

Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, UAB Dvi Vaivorykštės vadovaujasi šiomis nuostatomis.

Jungiantis prie tinklapio

Šis tinklapis naudoja slapukus (cookies), išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Slapukų politika paaiškina kaip mes naudojame slapukus, politika gali būti dalinai pakeista be išankstinio perspėjimo. Siekdami užtikrinti, kad naudojatės atnaujinta informacija apie slapukų naudojimą, prašome reguliariai peržiūrėti šias nuostatas apie galimus pasikeitimus.
 
1. Kas yra slapukai?
Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs apsilankote mūsų svetainėje. Slapukai yra naudojami tam, kad mūsų interneto svetainė veiktų efektyviau, taip pat marketingo ir statistiniams tikslams.
 
2. Kokiu slapukus mes naudojame?
_gat Informacija saugoma 2 metus. Šie Google Analytics slapukai naudojami tam, kad analizuojant vartotojų elgseną būtų patobulinta svetainė. Suteikiama informacija apie lankytojų skaičių, aplankytus puslapius ir praleisto laiko trukmę.
_ga     Informacija saugoma 1 dieną. Šie Google Analytics slapukai naudojami tam, kad analizuojant vartotojų elgseną būtų patobulinta svetainė. Suteikiama informacija apie lankytojų skaičių, aplankytus puslapius ir praleisto laiko trukmę.
_gid    Informacija saugoma 1 dieną. Šie Google Analytics slapukai naudojami tam, kad analizuojant vartotojų elgseną būtų patobulinta svetainė. Suteikiama informacija apie lankytojų skaičių, aplankytus puslapius ir praleisto laiko trukmę.
PHPSESSID    Informacija saugoma tik sesijos metu. Slapukas yra skirtas svetainės funkcionalumui realizuoti.
 
3. Slapukų atsisakymas
Slapukus redaguoti ar atsisakyti galima bet kuriuo metu. Tai galite padaryti savo interneto naršyklėje. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on). Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks transliacijos internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų transliavimo internetu paslaugomis.

Registracija prie paskyros

Kai registruojatės https://medlife.lt svetainėje, sukuriate savo profilį, todėl mes Jūsų prašome šių duomenų: vardo, pavardės, slaptažodžio, el-pašto, telefono numerio, pristatymo adreso (jei pasirenkate pristatymą jūsų nurodytu adresu). Šie duomenys mums reikalingi tam, kad galėtumėme įvykdyti Jūsų užsakymą. Jums ištrynus paskyrą, Jūsų duomenys susiję su Jūsų užsakymais, yra saugomi 5 metus.
 
Visais klausimais dėl privatumo politikos galite kreiptis el.paštu: info@medlife.lt