Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle - Medlife

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle, skirtas apkrovai nuo nugaros apatinės dalies nuimti ir pilvui palaikyti nėštumo metu.

18,39 €

Į krepšelį

Daugiau

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle, skirtas apkrovai nuo nugaros apatinės dalies nuimti ir pilvui palaikyti nėštumo metu. Patogiai užsidėtas diržas palaiko pilvą, sumažina stuburo apkrovą ir šlapimo pūslės spaudimą, sumažina nuovargį ir neleidžia atsirasti nugaros skausmui. Dėl jo yra lengviau kvėpuoti, nėštumo eiga yra normali, moteris, nuolat nešiodama diržą, patogiai jaučiasi.

  • Medicininiai duomenys
  • Esant nėštumo patologijai: siekiant išvengti priešlaikinio arba nenormalaus apatinės pilvo dalies nusileidimo dėl silpnų priekinės pilvo sienelės ir dubens raumenų, kilus persileidimo grėsmei antrą ir trečią nėštumo trimestrą, esant daugiavandenei, daugiavaisiam nėštumui, didelio dydžio vaisiui.

Profilaktikos tikslais: siekiant sumažinti juosmens apkrovą esant osteochondrozei, stuburo iškrypimui ir padidėjus juosmeninei stuburo kreivei; esant antrajam nėštumui; pradėjus formuotis strijoms; norint išvengti komplikacijų prieš gimdymą, kad vaisius būtų fiziologiškai teisingoje padėtyje.

Naudojimo būdas: palaikomasis diržas apsijuosiamas ryte ir nešiojamas visą dieną. Nuimamas tik atliekant procedūras ir nakčiai. Dydis parenkamas pagal klubų apimtį po pilvu ir pagal esančią ant pakuotės lentelę. Prieš naudojant diržą nėščioms moterims reikėtų pasitarti su savo gydytoju. Produktas yra pagamintas iš atskirų dalių: pagalvėlės, kuri dedama po pilvu; pagrindinės dalies, kuri dedama ant juosmeninės stuburo dalies; ELAST 0009 "Kira" modelio dirže numatytas papildomas juostinis diržas.

Kontraindikacijos: individualus padidėjęs jautrumas gaminio žaliavos komponentams.

Naudojimo instrukcija yra pakuotėje. Pagaminta iš sertifikuotų medžiagų.

  • Naudojimo instrukcija:

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

MEDICININIS ELASTINIS PALAIKOMASIS DIRŽAS, UNIVERSALUS,

Modeliai ELAST 9806 «Gerda», «Gerda LUX»

 

Paskirtis: Palaikantis diržas skirtas krūviui nuo apatinės nugaros dalies nuimti ir pilvui palaikyti nėštumo metu. Naudojamas taip pat ir pogimdyminiu laikotarpiu pilvo raumenų tonusui atstatyti.

Medicininiai duomenys

Gydant įvairius susirgimus: apsaugoti nuo priešlaikinio (patologinio) pilvo nusileidimo, krūviui mažajame dubenyje ir apatinėje nugaros dalyje sumažinti, vaisiaus fiziologiškai taisyklingai padėčiai sudaryti.

Prieš ir pooperaciniu laikotarpiu: greitesnei reabilitacijai po traumų ir pilvo srities operacijų.

Profilaktiniais tikslais: apsauga nuo galimo pilvo odos „išsitampymo“ ir plyšių bei savaiminių abortų; galimoms komplikacijoms nėštumo ir gimdymo metu išvengti; maksimaliam komfortui nėštumo laikotarpiu garantuoti.

Medžiagos sudėtis:

Lateksas – 42%, poliesteris – 39%, medvilnė – 19% «Gerda»

Lateksas – 44.5%, poliamidas – 28.5%, poliesteris – 27.0% «Gerda LUX»

Naudojimo būdas: palaikantis diržas dedamas ryte ir nešiojamas visą dieną. Nuimamas tik atliekant procedūras ir nakčiai. Dydis pasirenkamas pagal liemens apimtį ir apimtį po pilvu, atsižvelgiant į schemą nurodytą pakuotėje. Dėvint gaminys turi gerai priglusti prie kūno ir nevaržyti judesių. Mažiausi nepatogumo požymiai reiškia, kad netinkamai pasirinktas dydis. Jeigu toliau dėvint gaminys sukelia diskomfortą, būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Diržą patariama dėti ant apatinių baltinių, gulint ant nugaros, kiek pakėlus klubus. Gaminys uždedamas plačia dalimi ant strėnų. Gaminio aukšta sienelė sutvirtinta papildomais specialiais įdėklais, garantuojančiais patogumą stuburui strėnų dalyje, esant dideliems krūviams. Po to būtina užfiksuoti diržą priekyje po pilvu sagtimi velcro. Po to siaurą dirželį prisekite prie pagrindinio diržo jo sonuose velcro užsegimo pagalba. Reguliodami užsegimą, pritaikykite gaminį savo figūrai. Patogiai uždėtas diržas palaiko pilvą, ištiesina stuburą, neleidžia nugarai nuvargti ir įskausti. Jis gerina kvėpavimą, užtikrina normalų nėštumo vystymąsi, ilgai jį nešiodama moteris jaučia komfortą. Medicininis elastinis ikigimdyminis diržas patogus nešioti kiekvieną dieną, nesimato po rūbais, lengvai skalbiasi, greitai džiūsta, jo nereikia lyginti. Šis TONUS ELAST ikigimdyminių diržų kolekcijos modelis universalus savo konstrukcija: jį moterys gali naudoti ir pogimdyminiu laikotarpiu pilvo raumenų tonusui sustiprinti.

Galiojimo laikas – 5 metai.

Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su gaminio medžiagos komponentais.

Sanitarinė-higieninė priežiūra: palaikantis diržas turi būti skalbiamas rankomis nuo +35°С iki +40°С temperatūros muilo tirpale be baliklių. Prieš skalbimą užsegti velcro užsegimą. Draudžiama valyti cheminiais preparatais. Draudžiama gręžti ir skalbti skalbyklėje. Patariama gaminį atsargiai nuspausti negręžiant ir džiovinti ištiestą.

Laikymas: Gaminiai sandėliuojami sausose, švariose, gerai vėdinamose patalpose. Patalpų oro temperatūra nuo +3°С iki +25°С, santykinis oro drėgnumas 60-65%.

Pakuotė: 1 vienetas.

Savo pastabas ir pasiūlymus siųskite gamintojo adresu.

Gamintojas: TONUS ELAST, «Pilskalni», Nicas pag., Nicas nov., LV-3473, Latvija.

  • Sudėtis

pagrindinė detalė: poliesteris – 66 %, lateksas – 34 %.
diržas-pagalvė: putopoliuretanas – 60 %, velcro trikotažas – 25 %, medvilnė – 15 %.

Dydžių lentelė:

ELAST 0009 Kira dydžių lentelė

Gamintojas: TONUS ELAST, Latvija

Prekės informacija

  • Svoris - 125 g
  • Spalva - baltas

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle

Medicininis elastinis palaikomasis diržas ELAST 0009 "Kira" su sutvirtinta nugarėle, skirtas apkrovai nuo nugaros apatinės dalies nuimti ir pilvui palaikyti nėštumo metu.

Parašyti savo atsiliepimą