Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX - Medlife

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX, atvirais pirštų galais su užsegamu juosmeniu, universali.

19,00 €

Į krepšelį

Daugiau

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX, atvirais pirštų galais su užsegamu juosmeniu, universali.

Jei reikia nešioti kompresinį gaminį tik ant vienos kojos, galima naudoti atskirą kojinę, kurios juosta susegama ant juosmens. Atskira kojinė taip pat gali atstoti vyriškas pėdkelnes.

TONUS ELAST gaminiuose, priklausančiuose kategorijai LUX, naudojamas ypatingai stiprus siūlas.

Dėmesio! Prieš naudojant II kompresijos klasės gaminius būtina pasikonsultuoti su gydytoju (specialistu).

Naudojimo metodika: kompresiniai gaminiai gali būti naudojami ligonninėse ir ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose (poliklinikose), taip pat namuose. Viršutinis gaminio kraštas turi būti 5-10 cm aukščiau nei paveikta sritis.

Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su tam tikromis gaminio žaliavos sudėtinėmis dalimis; trofinės opos, atsiradusios ne dėl veninės kraujotakos sutrikimo; ūminė kojų minkštųjų audinių infekcija, įskaitant rožę; kojų odos vietinės infekcijos, dekompensuotas širdies nepakankamumas, sunkus apatinių galūnių arterinės kraujotakos sutrikimas blauzdikaulio arterijose; diabetinė neuropatija ir angiopatija.

Naudojimo instrukcija yra pakuotėje. Pagaminta iš sertifikuotų medžiagų.

  • Naudojimo instrukcija:

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA MEDICININIAI ELASTINIAI KOMPRESINIAI GAMINIAI

Modeliai ELAST 0401, 0402, 0403, 0404, 0405, 0408, 469, 0403-01, 0403 Hospital, 0403-01 Hospital,

0408 Hospital, 0401 Amber, 0401 Activ, 0408-01 Activ, 0408-02 Activ, 0406 Activ

Paskirtis:

Profilaktiniai kompresiniai gaminiai (iki 18 mm gyv. st.), skirti venų ir širdies kraujagyslių nepakankamumo profilaktikai ir gydymui, apatinių galūnių giliųjų venų trombozių ir embolijų profilaktikai. Esant kojų sunkumui, nuovargiui, patinimui kulkšnių srityje ir kapiliarų „mėlyniems tinkleliams“, „žvaigždutėms“, „voratinkliams“. Profilaktiškai naudojamos nėštumo metu apsisaugoti nuo varikozės, rizikos grupių profesijoms (ilgai dirbant stovimą arba sėdimą darbą, keliant sunkumus), asmenims, turintiems polinkį varikoziniams venų susirgimams ir turintiems antsvorį.

Gydomieji-profilaktiniai I kompresijos klasės gaminiai (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.) skirti pirminio venų nepakankamumo profilaktikai ir gydymui, kai pasireiškia tirpimas, tempimas, „skuzdėlyčių bėgiojimas“, traukuliai, vakare pėdų ir blauzdų patinimas ir skausmas; profilaktikai nėštumo metu ir po gimdymo, asmenims, kurie ilgai stovi ar sėdi arba turi polinkį sirgti varikoze, turi antsvorį.

Gydomieji-profilaktiniai I kompresijos klasės gaminiai (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.) Hospital, skirti apatinių galūnių venų trombozės ir plaučių arterijos trombinės embolijos profilaktikai ilgai būnant stacionare: visos ambulatoriškai ir stacionare atliekamos operacijos, gimdymas ir pogimdyminis laikotarpis, buvimas intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriuje, ilgalaikis lovos režimas sergant onkologinėmis ligomis, miokardo infarktas, insultas, nudegimai, stuburo, šlaunikaulio lūžiai ir kitos traumos, apatinių galūnių venų operacijos.

Gydomieji-profilaktiniai I kompresijos klasės gaminiai Activ Line (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.) patariama kiekvieną dieną naudoti žmonėms, kurie gyvena aktyvų ir sveiką gyvenimą darbe, kelionėje, ilsėdamiesi. Activ linijos gaminių sudėtyje yra MERYL SKINLIFE mikrofibra, pasižyminti bakteriostatinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Dėl bakteriostatinės sudedamosios dalies lėčiau atsiranda naujų bakterijų, naikinami nemalonūs kvapai ir palaikomas idealus biologinio patogumo lygis.

Gydomieji-profilaktiniai II kompresijos klasės gaminiai (nuo 23 iki 32 mm gyv. st.) skirti varikozės, kai nesama trofinių sutrikimų, gydymui; giliųjų venų trombozės prevencijai, asmeniui priklausant didelės rizikos grupei; esant bet kokiems lėtinio venų nepakankamumo požymiams nėštumo metu ir po gimdymo; po skleroterapijos, flebektomijos operacijų ar ruošiantis joms, po kitų rūšių operacijų; pasireiškus ūmiam tromboflebitui, potromboziniam sindromui, potrauminiam tinimui. Dėmesio! Prieš naudojant II kompresijos klasės gaminius būtina pasikonsultuoti su gydytoju (specialistu).

Medžiagos sudėtis: poliamidas – 80%, laikra – 20%;

0401 Cotton: poliamidas – 55%, laikra – 25%, medvilnė – 20%;

0408 Hospital: poliamidas – 55%, laikra – 45%;

0403 Hospital: poliamidas – 50%, laikra – 50%;

0403-01 Hospital: poliamidas – 62%, laikra – 38%;

Amber Line: poliamidas – 55%, kompozitinė poliamido gintarinė gija – 28%, laikra – 17%;

Activ Line: poliamidas – 67%, poliamidas Skinlife – 20%, laikra – 13%.

Naudojimo metodika: kompresiniai gaminiai gali būti naudojami ligoninėse ir ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose (poliklinikose), taip pat namuose. Gaminio rūšis parenkama atsižvelgus į paveiktos venos sritį. Viršutinis gaminio kraštas turi būti 5-10 cm aukščiau nei paveikta sritis. Jei reikia nešioti kompresinį gaminį tik ant vienos kojos, galima naudoti atskirą kojinę, kurios juosta susegama ant juosmens. Atskira kojinė taip pat gali atstoti vyriškas pėdkelnes. Tik gydytojas gali nustatyti, koks yra būtinas suspaudimo laipsnis! Parinkti dydį būtina pagal kojos apimtis (ant pakuotės parodyta, kurias vietas matuoti). Matavimai atliekami savarankiškai su padėjėju arba padedant specialistui. Matavimai turi būti atliekami kojai esant horizontalioje padėtyje ryte (prieš patinimą) arba kai kojos yra pailsėjusios. Kompresinių gaminių užsimovimo tvarka. Dėvėti kompresijos gaminius patartina ryte, iš karto nusiprausus. Prieš maunantis kompresinius gaminius rekomenduojama nusiimti nuo rankų papuošalus. Pageidautina naudoti gumines pirštines. Dažniausiai gaminiai plyšta arba pradyla ties pėda ir pirštais. Taip gali atsitikti dėl batų trūkumų, nuospaudų ant pėdų, šiurkščios kulnų odos, ilgų nagų – atkreipkite dėmesį į savo batus ir kojas. Nerekomenduojama traukti ir nukirpti technologinius siūlus blogojoje gaminio pusėje, taip pat siūlus ir kilpas, kurie susidaro neatsargiai nešiojant gaminius.

  1. Užsimaukite gumines pirštines.
  2. Susukite kaip armonikėlę arba išverskite į išvirkščiąją pusę viršutinę gaminio dalį iki kulno.
  3. Didžiuosius pirštus įkiškite į gaminį ir užmaukite jį ant pėdos.
  4. Atkreipkite dėmesį į teisingą gaminio kulno padėtį.
  5. Tolygiai, nepersukdami pirštų pagalvėlėmis užmaukite gaminį iki reikiamo lygio.
  6. Jeigu gaminys pernelyg ištemptas, reikia nuleisti jį iki blauzdinio pėdos sąnario ir vėl neįtempiant užmauti iki norimo aukščio.
  7. Išlyginkite gaminį ant kojos.

Nešiojimo režimas. Jeigu gydytojas nenurodė kitaip, rekomenduojame gaminį užsimauti ryte ir nešioti per dieną. Svarbus veiksnys, lemiantis gydymo, naudojant kompresiją, sėkmę, – reguliarus gydomojo medicininio trikotažo dėvėjimas. Nešiojant kasdien rekomenduojama įsigyti 2 poras, kad būtų patogiau gaminius valyti. Dėmesio! Tinkamai pagal dydį parinkus II kompresijos klasės gaminius, pirmosiomis dienomis kartais jaučiami nemalonūs pojūčiai, sustiprėja skausmas. Į šiuos pojūčius nereikia kreipti dėmesio, kol sumažės patinimas. Norint prisitaikyti prie kompresinių trikotažo gaminių, galima iš pradžių juos nešioti trumpesnį laiką, o po to ilginti iki reikiamos trukmės. Kompresinių gaminių nusimovimo tvarka. Prieš nusimaudami gaminį, nusiimkite nuo rankų visus papuošalus, kaip ir maudami gaminį, rekomenduojama mūvėti guminėmis pirštinėmis. Paimkite kojinę už viršutinio krašto ir ją vyniodami traukite žemyn link pėdos. Taip pat vyniodami atsargiai numaukite kojinę nuo kulno ir priekinės pėdos dalies. Dėmesio! Numaudami kojinę, niekada netraukite už silikoninės gumos, nes kyla grėsmė pažeisti gaminį toje vietoje, kur silikoninė guma pritvirtinta prie pagrindinės kojinės dalies.

Gaminio galiojimo terminas – 5 metai nuo pagaminimo datos.

Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su tam tikromis gaminio žaliavos sudėtinėmis dalimis; trofinės opos, atsiradusios ne dėl veninės kraujotakos sutrikimo; ūminė kojų minkštųjų audinių infekcija, įskaitant rožę; kojų odos vietinės infekcijos, dekompensuotas širdies nepakankamumas, sunkus apatinių galūnių arterinės kraujotakos sutrikimas blauzdikaulio arterijose; diabetinė neuropatija ir angiopatija.

Sanitarinis ir higieninis apdorojimas: kompresiniai gaminiai yra atsparūs naudojamiems kremams, tepalams, bet kaupiantis liekamosioms medžiagoms, dulkėms ir epidermio dalelėms siūlai nusitrina. Rekomenduojame kasdien skalbti rankomis. Kompresijos gaminius Hospital galima trumpai sterilizuoti garuose, kai temperatūra ne didesnė kaip 125 °C. Dėmesio! Ant silikoninės juostos negali patekti muilo, kremo. Norėdami nuvalyti silikoną ir atkurti jo lipnumą, rekomenduojame naudotis tamponu, suvilgytu atskiestu spiritu (30-40%). Ant silikoninės juostos neturi patekti muilo, kremo, losjono ir tirpiklių.

Gamintojas: TONUS ELAST, „Pilskalni”, Nicas pag., Nicas nov., LV-3473, Latvija.

Sudėtis: poliamidas - 80%, laikra - 20%.

Dydžių schema:

ELAST 0403-01 LUX dydžių schema

Dydžių lentelė:

ELAST 0403-01 LUX dydžių lentelė

Gamintojas: TONUS ELAST, Latvija

Prekės informacija

  • Svoris - 60 g

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX

Medicininė elastinė kompresinė kojinė ELAST 0403-01 LUX, atvirais pirštų galais su užsegamu juosmeniu, universali.

Parašyti savo atsiliepimą