Medlife
 • Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 Travel tinkamos dėveti ir moterims, ir vyrams, su medvilne, uždari pirštų galai. Puskojinės ELAST 0401 Travel, I kompresijos klasės (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.), yra skirti pirminio venų nepakankamumo profilaktikai ir gydymui, kai pasireiškia tirpimas, tempimas, „skuzdėlyčių bėgiojimas“, traukuliai, vakare pėdų ir blauzdų patinimas ir skausmas; profilaktikai nėštumo metu ir po gimdymo, asmenims, kurie ilgai stovi ar sėdi arba turi polinkį sirgti varikoze, turi antsvorį.

  Naudojimo metodika: kompresiniai gaminiai gali būti naudojami ligonninėse ir ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose (poliklinikose), taip pat namuose. Viršutinis gaminio kraštas turi būti 5-10 cm aukščiau nei paveikta sritis.

  Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su tam tikromis gaminio žaliavos sudėtinėmis dalimis; trofinės opos, atsiradusios ne dėl veninės kraujotakos sutrikimo; ūminė kojų minkštųjų audinių infekcija, įskaitant rožę; kojų odos vietinės infekcijos, dekompensuotas širdies nepakankamumas, sunkus apatinių galūnių arterinės kraujotakos sutrikimas blauzdikaulio arterijose; diabetinė neuropatija ir angiopatija.

  Naudojimo instrukcija yra pakuotėje. Pagaminta iš sertifikuotų medžiagų.

  Sudėtis: poliamidas - 58%, medvilnė – 25%, laikra - 17%.

  Gamintojas: TONUS ELAST, Latvija

 • Medlife parduotuvė skelbia super-akciją!
  Apsipirkite mūsų parduotuvėje bet kokiai sumai ir gaukite 10% nuolaida kitam pirkiniui.
  Tai yra labai lengva: Po apsipirkimo į jūsų el. paštą išsiunčiamas laiškas su nuolaidos kodu.
  Akcijos galiojimo terminas: 2018 rugsėjo 30d.

 • Kaip taisyklingai užmauti kompresines kojines: video nuo Tonus Elast bendrovės (anglų kalba).

 • Kompresinės kojinės ELAST 0402 Slimline - mūsų nauja prekė!

  Medicininės elastingos kompresinės kojinės ELAST 0402 Slimline, ir vyrams, uždari pirstų galai, yra skirti profilaktikai, sveikatinimui, kompresinei terapijai, pasireiškiant apatinių galūnių venų varikozei ir varikoziniam venų išsiplėtimui, esant genetiniam polinkiui, nutukimui, nėštumui; naudoti po gimdymo, dirbant darbą, kurio metu ilgai stovima ar sėdima, kilnojami svoriai.

  Slimline kompresiniai gaminiai - permatomi, lengvi, elegantiški.

  Kompresinės klasės - I c.c. (18-21 mm Hg). Spalva - kūno ir juoda.

  Tik 19,99 €.

 • Ar žinote, kad...
  ...ant silikoninės juostos kompresinių kojinių negali patekti muilo, kremo. Norėdami nuvalyti silikoną ir atkurti jo lipnumą, rekomenduojame naudotis tamponu, suvilgytu atskiestu spiritu (30-40%). Ant silikoninės juostos neturi patekti muilo, kremo, losjono ir tirpiklių.

 • Gerbiami klientai,
  Prašau atkreipti dēmesį, kad užsakymai produktams Tonus Elast bus išsiųsti po sausio 8d. Atsiprašau už nepatogumus.

  Medlife komanda

 • https://twitter.com/MedlifeLT

 • Su džiaugsmu parnešame, kad internetinė parduotuvė „Medlife“ jau dirba. Artimiausiu metu pasiūlysime platų asortimentą medicininių, ortopedinių ir skirtų reabilitacijai prekių. Atsiskaityti už prekes galima banko pavedimu, kredito kortele arba apmokėjimo sistema Paysera.
  Rašykite mums adresu: shop@medlife.lt
  Dėkojame, kad lankotės internetinėje parduotuvėje  „Medlife“.
  Puikių pirkinių.
  Pagarbiai,
  Medlife.lt komanda