Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX - Medlife

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX tinkamos dėvėti ir moterims, ir vyrams, uždari pirštų galai.

18,97 €

Į krepšelį

Daugiau

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX tinkamos dėvėti ir moterims, ir vyrams, uždari pirštų galai. Puskojinės ELAST 0401 LUX yra skirti profilaktikai, sveikatinimui, kompresinei terapijai, pasireiškiant apatinių galūnių venų varikozei ir varikoziniam venų išsiplėtimui, esant genetiniam polinkiui, nutukimui, nėštumui; naudoti po gimdymo, dirbant darbą, kurio metu ilgai stovima ar sėdima, kilnojami svoriai. Taip pat naudojami sergant kitomis ligomis ir vystantis lėtiniam venų nepakankamumui ir (arba) limfostazei. Gydomasis poveikis pasiekiamas dėl suspaudimo (kompresijos), tam tikru būdu nukreipto (paskirstyto) per visą kojos ilgį (stipriausiai spaudžiama kulkšnis, suspaudimui tolygiai mažėjant blauzda yra mažiau suspausta, o mažiausiai suspausta – šlaunies sritis).

Tonus Elast gaminiuose, priklausančiuose kategorijai LUX, naudojamas ypatingai stiprus siūlas.

Dėmesio! Prieš naudojant II kompresijos klasės gaminius būtina pasikonsultuoti su gydytoju (specialistu).

Naudojimo metodika: kompresiniai gaminiai gali būti naudojami ligonninėse ir ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose (poliklinikose), taip pat namuose. Viršutinis gaminio kraštas turi būti 5-10 cm aukščiau nei paveikta sritis.

Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su tam tikromis gaminio žaliavos sudėtinėmis dalimis; trofinės opos, atsiradusios ne dėl veninės kraujotakos sutrikimo; ūminė kojų minkštųjų audinių infekcija, įskaitant rožę; kojų odos vietinės infekcijos, dekompensuotas širdies nepakankamumas, sunkus apatinių galūnių arterinės kraujotakos sutrikimas blauzdikaulio arterijose; diabetinė neuropatija ir angiopatija.

Naudojimo instrukcija yra pakuotėje. Pagaminta iš sertifikuotų medžiagų.

  • Naudojimo instrukcija:

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA MEDICININIAI ELASTINIAI KOMPRESINIAI GAMINIAI

Modeliai ELAST 0401, 0402, 0403, 0404, 0405, 0408, 469,0403-01, 0403 Hospital, 0403-01 Hospital, 0408 Hospital

Paskirtis:

Gaminiai yra skirti profilaktikai, sveikatinimui, kompresinei terapijai, pasireiškiant apatinių galūnių venų varikozei ir varikoziniam venų išsiplėtimui, esant genetiniam polinkiui, nutukimui, nėštumui; naudoti po gimdymo, dirbant darbą, kurio metu ilgai stovima ar sėdima, kilnojami svoriai. Taip pat naudojami sergant kitomis ligomis ir vystantis lėtiniam venų nepakankamumui ir (arba) limfostazei. Gydomasis poveikis pasiekiamas dėl suspaudimo (kompresijos), tam tikru būdu nukreipto (paskirstyto) per visą kojos ilgį (stipriausiai spaudžiama kulkšnis, suspaudimui tolygiai mažėjant blauzda yra mažiau suspausta, o mažiausiai suspausta – šlaunies sritis). Gydymo sėkmingumą užtikrina tik laipsniškai paskirstyta kompresija. Paskirstytas spaudimas perduodamas visiems minkštiesiems audiniams, įskaitant paviršinių ir giliųjų venų sieneles, jis pagerina hemodinamiką: pagerėja kraujotaka ir mažėja venų apkrovimas. Kai naudojamas gaminys spaudžia venas, susiaurėja jų spindis ir atkuriamas venų vožtuvų funkcionalumas, užkertant kelią atgaliniam kraujo tekėjimui. Raumenų suspaudimas suaktyvina blauzdos raumenų ir venų funkcijas. Bendras šių veiksnių poveikis lemia paviršinių ir giliųjų venų kraujotakos pagreitėjimą, kraujo klampumo sumažėjimą ir apsaugo nuo trombozės.

Profilaktiniai kompresiniai gaminiai (suspaudimo lygis iki 18 mm gyv. st.), skirti venų ir širdies kraujagyslių nepakankamumo profilaktikai ir gydymui, apatinių galūnių giliųjų venų trombozių ir embolijų profilaktikai. Esant kojų sunkumui, nuovargiui, patinimui kulkšnių srityje ir kapiliarų „mėlyniems tinkleliams“, „žvaigždutėms“, „voratinkliams“. Profilaktiškai naudojamos nėštumo metu apsisaugoti nuo varikozės, rizikos grupių profesijoms (ilgai dirbant stovimą arba sėdimą darbą, keliant sunkumus), asmenims, turintiems polinkį varikoziniams venų susirgimams ir turintiems antsvorį.

Gydomieji-profilaktiniai I kompresijos klasės gaminiai (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.) skirti pirminio venų nepakankamumo profilaktikai ir gydymui, kai pasireiškia tirpimas, tempimas, „skuzdėlyčių bėgiojimas“, traukuliai, vakare pėdų ir blauzdų patinimas ir skausmas; profilaktikai nėštumo metu ir po gimdymo, asmenims, kurie ilgai stovi ar sėdi arba turi polinkį sirgti varikoze, turi antsvorį.

Gydomieji-profilaktiniai I kompresijos klasės gaminiai (nuo 18 iki 21 mm gyv. st.) Hospital, skirti apatinių galūnių venų trombozės ir plaučių arterijos trombinės embolijos profilaktikai ilgai būnant stacionare: visos ambulatoriškai ir stacionare atliekamos operacijos, gimdymas ir pogimdyminis laikotarpis, buvimas intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriuje, ilgalaikis lovos režimas sergant onkologinėmis ligomis, miokardo infarktas, insultas, nudegimai, stuburo, šlaunikaulio lūžiai ir kitos traumos, apatinių galūnių venų operacijos.

Gydomieji-profilaktiniai II kompresijos klasės gaminiai (nuo 23 iki 32 mm gyv. st.) skirti varikozės, kai nesama trofinių sutrikimų, gydymui; giliųjų venų trombozės prevencijai, asmeniui priklausant didelės rizikos grupei; esant bet kokiems lėtinio venų nepakankamumo požymiams nėštumo metu ir po gimdymo; po skleroterapijos, flebektomijos operacijų ar ruošiantis joms, po kitų rūšių operacijų; pasireiškus ūmiam tromboflebitui, potromboziniam sindromui, potrauminiam tinimui. Dėmesio! Prieš naudojant II kompresijos klasės gaminius būtina pasikonsultuoti su gydytoju (specialistu).

Medžiagos sudėtis: poliamidas – 80%, laikra – 20%;

poliamidas – 55%, laikra – 25%, medvilnė – 20% (ELAST 0401 Cotton);

poliamidas – 55%, laikra – 45% (ELAST 0408 Hospital);

poliamidas – 50%, laikra – 50% (ELAST 0403 Hospital);

poliamidas – 62%, laikra – 38% (ELAST 0403-01 Hospital).

Naudojimo metodika: kompresiniai gaminiai gali būti naudojami ligoninėse ir ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose (poliklinikose), taip pat namuose. Gaminio rūšis parenkama atsižvelgus į paveiktos venos sritį. Viršutinis gaminio kraštas turi būti 5-10 cm aukščiau nei paveikta sritis. Jei reikia nešioti kompresinį gaminį tik ant vienos kojos, galima naudoti atskirą kojinę, kurios juosta susegama ant juosmens. Atskira kojinė taip pat gali atstoti vyriškas pėdkelnes. Tik gydytojas gali nustatyti, koks yra būtinas suspaudimo laipsnis! Parinkti dydį būtina pagal kojos apimtis (ant pakuotės parodyta, kurias vietas matuoti). Matavimai atliekami savarankiškai su padėjėju arba padedant specialistui. Matavimai turi būti atliekami kojai esant horizontalioje padėtyje ryte (prieš patinimą) arba kai kojos yra pailsėjusios.

Kompresinių gaminių užsimovimo tvarka. Prieš maunantis kompresinius gaminius rekomenduojama nusiimti nuo rankų papuošalus. Pageidautina naudoti gumines pirštines. Dažniausiai gaminiai plyšta arba pradyla ties pėda ir pirštais. Taip gali atsitikti dėl batų trūkumų, nuospaudų ant pėdų, šiurkščios kulnų odos, ilgų nagų – atkreipkite dėmesį į savo batus ir kojas. Nerekomenduojama traukti ir nukirpti technologinius siūlus blogojoje gaminio pusėje, taip pat siūlus ir kilpas, kurie susidaro neatsargiai nešiojant gaminius.

1. Užsimaukite gumines pirštines.

2. Įkiškite ranką į kojinę.

3. Gaminį, prilaikomą ranka iš viršaus, išverskite iki kulno.

4. Paimkite kojinę abiem rankomis taip, kad nykščiai būtų viduje

5. Tempkite kojinę į abi puses ir ją po kelis centimetrus užmaukite, pirštų pagalvėlėmis paslinkdami ir pakeldami kojinę į viršų. Maukitės kojinę sėdėdami.

6. Kai kojinė mauna gulint, kojos turi būti pusiau sulenktos natūralioje horizontalioje padėtyje.

7. Ypač atsargiai reikia mauti tempiant pačią ploniausią vietą – kulno sritį. Užsimovę kojinę patikrinkite, ar jos kulnas yra toje vietoje, kur Jūsų kulnas!

8. Apžiūrėkite ant kojos aptemptą gaminį.

Nešiojimo režimas. Jeigu gydytojas nenurodė kitaip, rekomenduojame gaminį užsimauti ryte ir nešioti per dieną. Svarbus veiksnys, lemiantis gydymo, naudojant kompresiją, sėkmę, – reguliarus gydomojo medicininio trikotažo dėvėjimas. Ant silikoninės juostos negali patekti vandens, muilo, kremo. Norėdami nuvalyti silikoną ir atkurti jo lipnumą, rekomenduojame naudotis tamponu, suvilgytu atskiestu spiritu (30-40%). Nešiojant kasdien rekomenduojama įsigyti 2 poras, kad būtų patogiau gaminius valyti. Dėmesio! Tinkamai pagal dydį parinkus II kompresijos klasės gaminius, pirmosiomis dienomis kartais jaučiami nemalonūs pojūčiai, sustiprėja skausmas. Į šiuos pojūčius nereikia kreipti dėmesio, kol sumažės patinimas. Norint prisitaikyti prie kompresinių trikotažo gaminių, galima iš pradžių juos nešioti trumpesnį laiką, o po to ilginti iki reikiamos trukmės.

Kompresinių gaminių nusimovimo tvarka. Prieš nusimaudami gaminį, nusiimkite nuo rankų visus papuošalus, kaip ir maudami gaminį, rekomenduojama mūvėti guminėmis pirštinėmis. Paimkite kojinę už viršutinio krašto ir ją vyniodami traukite žemyn link pėdos. Taip pat vyniodami atsargiai numaukite kojinę nuo kulno ir priekinės pėdos dalies. Dėmesio! Numaudami kojinę, niekada netraukite už silikoninės gumos, nes kyla grėsmė pažeisti gaminį toje vietoje, kur silikoninė guma pritvirtinta prie pagrindinės kojinės dalies.

Gaminio galiojimo terminas – 5 metai nuo pagaminimo datos.

Kontraindikacijos: individualus nesuderinamumas su tam tikromis gaminio žaliavos sudėtinėmis dalimis; trofinės opos, atsiradusios ne dėl veninės kraujotakos sutrikimo; ūminė kojų minkštųjų audinių infekcija, įskaitant rožę; kojų odos vietinės infekcijos, dekompensuotas širdies nepakankamumas, sunkus apatinių galūnių arterinės kraujotakos sutrikimas blauzdikaulio arterijose; diabetinė neuropatija ir angiopatija.

Sanitarinis ir higieninis apdorojimas: kompresiniai gaminiai yra atsparūs naudojamiems kremams, tepalams, bet kaupiantis liekamosioms medžiagoms, dulkėms ir epidermio dalelėms siūlai nusitrina. Rekomenduojame kasdien skalbti rankomis. Kompresinius gaminius reikia skalbti rankomis muiliname +40°С temperatūros vandenyje, nenaudojant skalbiklių, kuriuose yra baliklių ir chloro. Kompresinius gaminius Hospital reikia skalbti rankomis muiliname +70°С temperatūros, nenaudojant skalbiklių, kuriuose yra baliklių. Gali būti taikomi sterilizavimo metodai, esant ne didesnei nei +80°C temperatūrai. Nevalykite cheminėmis medžiagomis. Rekomenduojama atsargiai spausti gaminį, kad išbėgtų vanduo, jo negręžiant ir džiovinant ištiestą. Negalima lyginti. Dėmesio! Norėdami išsaugoti silikoninės gumos vidinės pusės gebėjimą laikyti kojinę, silikoninę gumą valykite tamponu, sudrėkintu spiritu (30-40%). Ant silikoninės juostos neturi patekti muilo, kremo, losjono ir tirpiklių.

Laikymas: gaminiai laikomi sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, esant +3°C – +30°C temperatūrai ir 60−65 % santykiniam oro drėgnumui.

Įpakavimas: 1 vnt. (ELAST 0404, 0405, 469, 0403-01, 0403-01 Hospital);

2 vnt. (ELAST 0401, 0402, 0403, 0408, 0403 Hospital, 0408 Hospital)

Savo pastabas ir pasiūlymus siųskite gamintojo adresu

Gamintojas: TONUS ELAST, „Pilskalni”, Nicas pag., Nicas nov., LV-3473, Latvija.

Sudėtis: poliamidas - 80%, laikra - 20%.

Dydžių schema:

ELAST 0401 LUX didžių schema

Dydžių lentelė:

ELAST 0401 LUX dydžių lentelė

Gamintojas: TONUS ELAST, Latvija

Prekės informacija

  • Svoris - 60 g

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX

Medicininės kompresinės puskojinės ELAST 0401 LUX tinkamos dėvėti ir moterims, ir vyrams, uždari pirštų galai.

Parašyti savo atsiliepimą